top of page
Біговка

 

  • К-сть згинів: один, два і більше.

  • Папір: щільністю більше 150 г/м² (інколи використовується і для паперу меншої щільності).

  • Термін: 1 день.

Опис

Біговка – операція нанесення канавки на аркуш щільного паперу (більше 150 г/м²) або картону для подальшого згинання.


Біговка виконується, якщо є ймовірність пошкодити нанесене зображення шляхом звичайного фальцування; вона захищає місце згину від розтріскування, надаючи друкованій продукції більш акуратний вигляд. Слід розділяти поняття біговки і фальцювання, оскільки це різні процеси.

 

Біговка значно полегшує процес фальцювання, не тільки щільних, а й тонких паперів, забезпечуючи якісний результат. Біговка здійснюється за допомогою тупих дискових ножів на бігувальній машині, яка вдавлює і ущільнює матеріал (полегшуючи подальше його згинання) з частковим руйнуванням зв'язків у волокнистих матеріалах.

 

 

 

 

 

 

 

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 

Етапи бігування

 

  1. Приладка – налаштування під конкретне замовлення.

  2. Бігування.

 

 

Якщо на місці згину знаходиться плашка (однотонна заливка кольором), то біговку робити бажано і при використанні менш щільного паперу. В іншому випадку, на зображенні, фарба може потріскатись. Особливо це стосується матового крейдованого паперу.

bottom of page