top of page
Фірмові бланки

цифровий друк

  • Розмір: А4 (210х297 мм.).

  • Папір: офсетний щільністю 80-100 г/м², крейдований щільністю 90 г/м².

  • Друк: цифровий

Опис

Фірмовий бланк – бланк з корпоративними атрибутами організації, який являється візитною карткою підприємства.

 

Сфера використання фірмових бланків в роботі компанії дуже велика. Їх застосовують для друку будь-якої інформації для клієнтів та партнерів. Фірмовий бланк створює позитивне враження про компанію, сприяє успішній співпраці, полегшує комунікації через контактну інформацію розміщену на ньому.

 

Стандартним розміром фірмового бланку є А4 (210х297 мм.). Це дозволяє друкувати на бланку необхідну інформацію за допомогою офісного принтера. Також, щоб забезпечити таку можливість, оптимальним папером для фірмового бланку буде офсетний щільністю 100 г/м², або крейдований щільністю 90 г/м². Також можна використати офсетний папір щільністю 80 г/м², але при цьому частково втрачається його презентабельність.

 

Зверніть увагу на те, що фарба печаток довше сохне на крейдованому папері, а це може викликати незручності при використанні фірмових бланків.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 
Особливості дизайну

 

Дизайн фірмового бланку, в першу чергу, повинен відповідати фірмовому стилю компанії. Дотримуйтесь фірмових кольорів, шрифтів та інших унікальних атрибутів стилю фірми.

 

Часто, для економії, фірмові бланки друкують в одну чи дві фарби (пантони). Враховуйте це на етапі виготовлення макету.

 

Елементи макету фірмового бланку:

 

  • логотип;

  • назва фірми;

  • контактна інформація;

  • невеликі графічні елементи.

 

Всі елементи дизайну повинні бути розміщені по краям фірмового бланку. Решту площини бланку використовується для друку робочої інформації. Винятком становлять графічні елементи слабої задруківки, які виконують роль фону.

 

 

Цифровий друк фірмових бланків

 

Цифровий друк використовується для виготовлення невеликої кількості фірмових бланків (50-200 шт.) за мінімальний термін (від декількох годин). Можливий кольоровий та чорно-білий друк. Цифровий метод друку не дає можливість друкувати в одну чи дві фарби. Поліграфцентр "ЛІРА" для цифрового друку використовує сучасний цифровий принтер Konica Minolta bizhub  AccurioPress 6085. Принтер дозволяє отримати високий рівень якості друку, точність, надійний у використанні. Система відповідає найвищим вимогам до повноколірного друку, з легкістю реалізує на папері будь-який задум дизайнера.

 

bottom of page