top of page
Ламінація

рулонна, пакетна

  • Вид: пакетна (конвертна).

  • Поверхня: глянцева, матова.

  • Формат: А3.

  • Щільність: 80 мкм.

  • Термін: до 1 год. 

  • Тираж: невеликі тиражі.

Опис

Ламінування чи ламінація — процес нанесення на поліграфічну продукцію прозорої плівки-ламінату. Основною ціллю ламінування є захист друкованої продукції від впливу зовнішніх факторів, значне продовження терміну експлуатації поліграфії, а також декоративний ефект. Ламінування захищає як від вологи та пилу, так і від механічного впливу.

 

Ламінація дозволяє легко очищати поліграфію від забруднень при вологому прибиранні.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 

Види поверхні

 

Глянцева – чудово передає колір зображення, його насиченність та яскравість, але відблиски світла на глянцевій поверхні можуть заважати сприймати інформацію написану дрібним шрифтом (наприклад, інформаційний текст).

 

Матова – виключає відблиски, дає можливість робити написи на поверхні. Вважається, що покриття матовою плівкою виглядає респектабельніше.

 

 

Пакетна (конвертна) ламінація
 

Пакетна (конвертна) ламінація – це покриття поліграфічної продукції плівкою максимум А3 формату. Проводиться за допомогою спеціального приладу – пакетний ламінатор. Ці ламінатори, як правило, використовують при необхідності двостороннього ламінування відносно невеликих тиражів продукції.

 

Пакетні ламінатори використовують при роботі спеціальну пакетну плівку (глянцеву, матову), яка складається з двох ламінуючих поверхонь, спаяних по одному краю клейовим шаром. Ламінований документ розміщається між двома листами плівки і проходить через ламінатор.

 

bottom of page