top of page
Переплет дипломних робіт

тверда обкладинка, колір на вибір, кутик-кишеня

  • Палітурка дипломної роботи: тверда.

  • Палітурка курсових та рефератів: скріплення на пластикову пружинку.

  • Термін: до 15 хвилин 

Опис

Вид палітурки для наукової роботи визначає викладач. Зазвичай, твердий переплет вимагається для дипломних робіт та дисертацій. Курсові та реферати скріплюються на пластикову пружинку.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" переплітає наукові роботи відповідно до всіх вимог, що ставлять викладачі навчальних закладів.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 20 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 

Переплет дипломної роботи
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Для дипломних робіт та дисертацій, зазвичай, використовується тверда палітурка. Матеріал для обкладинки може бути різного кольору: червоний, зелений, синій, чорний тощо.

 

Часто викладачі вимагають наявність однієї пустої сторінки на початку та в кінці дипломної роботи. Ці сторінки називаються "форзаци" і є обов’язковим елементом переплету диплоних робіт.

 

Для рецензій чи інших документів, що не переплітаються, але їх здають разом з дипломною роботою, на обкладинку (в середині) приклеюється кутик-кишеня.

 

Скріплення на пружинку курсових та рефератів
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Курсові та реферати скріплюють на пластикову пружинку. Для кращого зовнішнього вигляду та захисту від впливу зовнішнього середовища, зверху наукової роботи ставиться прозора пластикова обкладинка, а знизу – підложка з ватману.

 

bottom of page