top of page
Пошук
  • Олена Кухарська

Якщо Вам відомо ім'я Маск, то буде зрозуміло, що таке адаптивність.


Подорож до Парижу не тільки відпочинок, це поглинання досягнень європейської культури, літератури, архітектури, відносин. Це допомогає зрозуміти власний розвиток. За суттю та змістом багато відрізняється від нашого облаштування. Книжкові магазини заповнені книжковим продуктом і ретельно займаються продажем. Щоранку пересувні стелажі виїжджають на тротуари перед магазином з акційними пропозиціями від 20 центів і так далі. Поняття продаємо "проекти, автора" на замовлення, спеціальне відносини - в принципі відсутні. Є хіти, бестселери. Але це окрема історія. Магазини працюють на читача, в кожному є консультанти, які допомагають знайти або обрати книгу. А читачів багато, вони проводять час біля книжкових стійок і купують оберемками.

Як працюють видавництва цікаво, але невідомо. Поки, це невидимий об'єкт, який професійно видає продукт. Якість друкарської роботи не обговорюється, але зрозуміло, що працюють не на обладнанні минулого століття.

Вимальовується факт - книговидання, книготоргівля і книгодрукування - окремі сфери, дружні, але абсолютно самостійні в динамічному розвитку. Про підпримку державою не йдеться. Йдеться про державні програми, але вони працюють в межах загальних правил. Це - бізнес, прибутковий, незалежний, цікавий!


19 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page