top of page

Про нас

 

Поліграфцентр "ЛІРА" – друкарня та видавництво в м. Ужгород. 

Ми працюємо на поліграфічному ринку  20 років, постійно вдосконалюємось й прагнемо кращого у всьому. 
 

Основні напрямки діяльності компанії:

  • друк рекламної поліграфії (флаєри, буклети, каталоги тощо);

  • друк ділової поліграфії (бланки, журнали обліку тощо);

  • видавнича справа (художні та наукові видання, автореферати, методички, брошури тощо);

  • макетування (дизайн, верстка, коректура).

 

Наша друкарня  –  це цифровий друк високої якості, широкі можливості післядрукарських операцій. Власні виробничі потужності дозволяють нам забезпечувати високий рівень якості друкованої рекламної та ділової поліграфії, виконувати замовлення в короткі терміни, ефективно застосовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Видавництво ЛІРА – послуги від підготовки макету видання до друку готової книги. Видання здійснюється від одної книги.

Підготовка макету включає: верстку тексту; коректуру; редакторську роботу; внесення правок до тексту; дизайн обкладинки та кольорового блоку. 

 

ЛІРА – видавництво з власною друкарнею. І це вигідно тому, що:

немає націнки посередника, тісні контакти видавничого відділу з виробництвом забезпечують технічно грамотну підготовку макетів до друку; висока швидкість виконання замовлення; індивідульний підхід до потреб кожного клієнта.

 

Основна мета видавництва  – створювати книги, які читають. Для цього ми налагодили співпрацю з книгарнями Закарпаття, Львівської області та Книгарнею "Є", що має магазини по всій Україні. 

 

Ми здійснюємо продаж книг через інтернет магазин, інформуємо читачів про новинки в рубриці "Новини" нашого сайту, та на сторінці у Facebook. Окрім цього, кожен бажаючий може придбати книги в офісі нашого видавництва.

bottom of page