© 2016 Поліграфцентр "Ліра". Всі права застережено.

Телефон: +380-312-61-70-41, +38-050-372-16-79

Телефон/факс: +380-312-61-54-99

Адреса: вулиця Митрака 25, Ужгород

88000, Україна

Email: office@lira-print.com

  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Facebook Social Icon

February 14, 2020

Please reload

Недавние посты

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Избранные посты

Різдвяна історія, яка тільки починається...

Із загального поліграфічного виробництва, видавництво книг неодмінно потрапляє в окрему категорію робіт - це задоволення, особливо, коли і автор і замовник освідчені, молоді люди, які думають по-Стівен-Джобсовскі, тобто інакше!
Творчих мук нам було не уникнути, ідею книги народжували не один день. В кінцевому підсумку напрацьоване звалили ілюстратору - Ліні Кобрін, яка вміло розгребла і довела до логічного завершення.
Це ні в якій мірі не замінює таланту автора. Талант, який починає розкриватися, і ми щасливі, що доторкнулися до процесу. Творчість Ольги Слави на початку шляху, і ми бажаємо  успіху, а він обов'язково настане, тому що любов до справи більша.
Автору та видавництву щастить, коли зустрічаються однодумці. У разі Ольги і нашому - це молоді люди, які придумали і організували "Point Camp". 
Ідея доповнити життя англомовного табору книгою з пригодами, які відбуваються з учасниками, з непростим сюжетом, гарними ілюстраціями, а й хорошим англійським текстом, набула реальних форм. Дітвора має можливість гарно попрактикуватися в англійській.
Ну і в запоінті книги - сюрприз!

Буде далі...

 

 

 

 

 

Please reload

Мы в соцсетях