top of page
Тиснення

фольгою, сліпе

  • Вид: тиснення фольгою, сліпе тиснення.

  • Фольга: золота, срібна, без фольги (сліпе тиснення).

  • Поверхня: глянцева, матова (тиснення фольгою), заглиблений малюнок (сліпе тиснення).

  • Термін: 5 днів.

Опис

Тиснення — це поліграфічний процес, що відноситься до післядрукарської обробки продукції, заснований на припресовці гарячим способом металізованої фольги з напиленням потрібної речовини (або припресовці без використання фольги) для поліпшення привабливості поліграфічної продукції.

 

Будь-яке тиснення потребує виготовлення металевого штампу (кліше), що несе за собою відповідні затрати. Але наступні замовлення такого ж тиснення вже не буде включати вартість кліше, адже воно має довгий термін використання.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 

Етапи тиснення

 

  1. Підготовка макету для кліше.

  2. Виготовлення кліше.

  3. Приладка – налаштування пресу для тиснення під конкретне замовлення.

  4. Тиснення.

 
Тиснення фольгою

 

Тиснення фольгою – нанесення блискучої металевої фольги у вигляді окремих букв або певних областей на папір. Тиснення фольгою надає ефект сріблення або позолоти. По своїй суті, тиснення фольгою являє собою процес переносу на поверхню продукції шару металевої фольги. Найпопулярнішим є тиснення на дизайнерському картоні.

 

Сліпе тиснення

 

Сліпе тиснення – це тиснення, при якому за допомогою нагрітого до певної температури штампа одержують заглиблене зображення,  завдяки значному заглибленню штампа в папір. Такий вид тиснення можна використовувати для графічних об'єктів (наприклад логотипи).

 

Переваги тиснення

 

  • Додає респектабельності, унікальності

будь-яке тиснення не буде найдешевшим рішенням, а тому продукції з таким оформленням значно менше. 

 

  • Ефектний зовнішній вигляд

металева фольга та сліпе тиснення додають привабливості поліграфічним виробам.

 
bottom of page