© 2016 Поліграфцентр "Ліра". Всі права застережено.

Телефон: +380-312-61-70-41, +38-050-372-16-79

Телефон/факс: +380-312-61-54-99

Адреса: вулиця Митрака 25, Ужгород

88000, Україна

Email: office@lira-print.com

 • Grey Instagram Icon
 • Grey YouTube Icon
 • Facebook Social Icon
Вивід пластин CtP

форми для офсетного друку

 • Технологія: Computer to Plate.

 • Якість: найвища.

 • Термін: від 2 годин.

Опис

Технологія "комп'ютер – друкарська форма" (технологія CtP, computer-to-plate) – процес виготовлення друкованих форм шляхом експонування, лазерного гравіювання або електроеррозії зображень безпосередньо на формний матеріал, що керується безпосередньо з комп’ютера.

 

Виготовлення друкарських форм проводять на формному матеріалі (металевій поліефірній основі). Готові пластини передаються в друкарський цех для подальшого чорно-білого та кольорового офсетного друку.

 

Для застосування цієї технології необхідний певний рівень організації та нормалізації загального технологічного процесу на підприємстві. Технологія CtP в даний час є незамінною складовою додрукарської підготовки офсетного методу друку.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 

Етапи виводу пластин CtP
 
 1. Генерація PDF файлів – підготовка макету для виводу пластин CtP, розміщення на друкарський аркуш.

 2. Вивід пластин CtP.

 

Переваги технології CtP
 • Швидкість виготовлення
  скорочується час технологічного циклу виготовлення друкованих форм.

 

 • Мінімальна ціна
  знижуються витрати на виробничі площі, придбання додаткового обладнання та витратних матеріалів для виробництва фотоформ, через непотрібність окремих фотонабірних автоматів, проявних процесорів, копіювального обладнання тощо.

 

 • Висока якість
  підвищується якість зображення на друкованих формах завдяки зниженню рівня випадкових і систематичних перешкод, що виникають при експонуванні і обробці традиційних фотоматеріалів і копіюванні монтажів на офсетні пластини.