top of page
Блокноти

друк та виготовлення

 • Розмір: А5 (145х200 мм.), А6 (100х145 мм.) тощо, нестандартні розміри.

 • Папір обкладинки: крейдований щільністю 200-300 г/м², картон, дизайнерський папір.

 • Папір підкладки: повторує обкладинку або офсетний папір щільністю 160 г/м².

 • Папір блоку: офсетний щільністю 70-120 г/м².

 • Друк: цифровий

 • Ламінація: глянцева або матова (обкладинки та підкладки).

 • Палітурка: скріплення на металеву пружинку або спіраль.

Опис

Блокноти на пружині чудово підійдуть для подарункового пакету компанії, часто використовуються на конференціях, семінарах, в приватних школах для студентів.

 

Найпопулярнішим форматом для блокнотів є А5 (145х200 мм.). Скріплюють їх на металеву пружинку по довгій чи по короткій стороні.

 

Блокноти зазвичай мають 50-100 листів блоку. Він може бути як з друком так і без. Обкладинка блокноту задруковується з однієї сторони. Задня підкладка може бути з друком або без.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 
Особливості дизайну

 

До друку блокнотів потрібно підходити зовсім з іншої сторони, ніж до звичайних рекламних матеріалів. Розглядайте блокнот не як флаєр з переліком послуг, товарів та акцій, а як робочий інструмент ваших клієнтів. В цьому випадку ви, в першу чергу, створюєте продукт для задоволення певних потреб людей. А вже супутній інформаційний потік,  на підсвідомому рівні, забезпечує просування вашого бренду. Саме так працює прихована реклама. Останню дуже часто люблять використовувати в голівудських фільмах (мобільний телефон головного героя, його машина і т.д.) чи телепередачах (пляшка Pepsi на столах суддів телешоу). Таке нове поняття як нейромаркетинг (маркетинг, що вивчає розум людини) доводить свою думку, що така реклама є надзвичайно ефективною, адже вона пов’язана з емоційною зацікавленістю споживачів до головного продукту (фільм, шоу, важлива подія на календарі). Дуже важливо, що при цьому не відбувається нав’язування реклами.

 

Елементи макету обкладинки:

 

 • яскравий дизайн;

 • логотип фірми;

 • слоган;

 • контактні дані (якщо нема підкладки).

 

Підкладка блокноту буде ідеальним місцем для розміщення контактної інформації.

 

Елементи макету блоку:

 

 • сітка чи лінійки для записів;

 • невелике лого фірми та контактні дані.

 

Друк блокнотів

Обкладинка

 

Обкладинка  блокнотів друкується  цифровим методом. При цьому, сучасні технології дозволили вдосконалити цифровий друк до такого рівня, коли його якість майже не програє офсетному. Поліграфцентр "ЛІРА" для цифрового друку використовує сучасну систему Konica Minolta AccurioPress 6085.. Система відповідає найвищим вимогам до повноколірного друку.

 

Блок

 

Чорно-білий друк в блоку відбувається на Konica Minolta Bizhub pro 1200. Друк може бути як одно-, так і двосторонній.

 

Післядрукарська обробка

Ламінація

 

Для захисту обкладинки від впливу зовнішнього середовищя її покривають глянцевою або матовою ламінаційною плівкою. До того ж ламінація додає блокноту презентабельності.

 

Палітурка

 

Найпопулярнішним рішенням для блокнотів є скріплення на металеву пружинку. Основна переваги скріплення на металеву пружину – такий виріб розкривається на 360 градусів і завжди лежить в одній площині. Палітурка на металеву пружину надійніша і служить набагато довше ніж скріплення на пластикову пружинку, має кращий зовнішній вигляд.

 

Дизайнерський папір та тиснення

 

Окрім оригінального дизайну, зробити блокнот унікальним допомагають дизайнерський папір та нанесення зображення методом тиснення.

 

Зазвичай ці опції використовуються для обкладинки.

 

Друкувати на дизайнерському папері можна тільки цифровим методом. Дизайнерський картон вирізняється своїм кольором, фактурою, може виблискувати та навіть переливатись на світлі різними кольорами.

 

Зверніть увагу, що темний дизайнерський папір не підходить для друку, адже на ньому не буде видно нанесеної інформації. Зате тиснення буде чудовим рішенням для такого паперу.

 

Тиснення може бути золотом або сріблом, глянцеве або матове. В ряді випадків застосовується сліпе тиснення, що має свій, унікальний ефект.

 

bottom of page