top of page
Флаєри

цифровий друк

 • Розмір: єврофлаєр, А6, А5, А4, нестандартний.

 • Папір: крейдований щільністю 90-350 г/м², офсетний 70-160 г/м².

 • Друк: цифровий

 • Ламінація: глянцева або матова, одно- або двостороння.

Опис

Флаєр – це невелика інформаційна листівка, виконана в яскравих фарбах.

 

Використовують флаєри, в основному, як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на який-небудь захід.

 

Флаєри – один із способів швидкої і масової реклами. Залежно від того, що рекламується флаєром і яка цільова аудиторія, вони можуть бути іміджевими або інформаційними, містити в собі різну інформацію: ціну чи переваги продукції, виконаними в кольорі або чорно-білими, одно- або двосторонніми, на щільному крейдованому або тонкому офсетному папері.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 
Розмір флаєра
 

Вибір розміру флаєра залежить від величини рекламного матеріалу який необхідно розмістити на листівці.

 

Найбільш поширені єврофлаєри розміром 100х210 мм. Вони достатньо великі для розміщення рекламної інформації, зручні для зберігання та вигідні по ціні. Саме для таких флаєрів пропонується друк в розкладку. Інколи можна зустріти флаєри розміром 100х105 мм., тобто половина з єврофлаєра.

 

Меншою популярністю користуються флаєри розмір А6 (55х148), А5 (148х210) та А4 (210х297). Також завжди є можливість для виготовлення флаєрів нестандартних розмірів. Ціна таких флаєрів зазвичай трохи вища.

 

Особливості дизайну
 

Флаєр – повністю рекламний виріб пряма ціль якого донести до споживача всі переваги ваших послуг чи товарів. Основна вимога до дизайну флаєра – він повинен привертати увагу та з перших секунд розкривати основну тему інформації.

 

Елементи, які можна розмістити на флаєрі:

 

 • назву, логотип, слоган, контактні дані фірми; 

 • карта проїзду;

 • акція;

 • привабливі ціни;

 • перелік послуг чи товарів з ілюстраціями;

 • QR-код – клієнти зможуть, за допомогою смартфонів, зчитувати і зберігати ваші контактні дані;

 • час і місце проведення заходу;

 • будь-яка необхідна, на вашу думку, інформація.

 

 

Цифровий друк флаєрів
 

Цифровий друк використовується для виготовлення невеликої кількості флаєрів 100-500 шт. за мінімальний термін (від декількох годин). Можна обрати папір, кількість сторін друку, ламінацію та формат. Поліграфцентр "ЛІРА" друкує такі флаєри на сучасному цифровому принтері Konica Minolta bizhub  AccurioPress 6085. Принтер дозволяє отримати високий рівень якості друку, точність, надійний у використанні. Система відповідає найвищим вимогам до повноколірного друку, з легкістю реалізує на папері будь-який задум дизайнера.

 

bottom of page