top of page
Візитки

друк, ламінація, дизайнерський папір, тиснення

  • Розмір: 50х90 мм.

  • Папір: крейдований щільністю 300-350 г/м², дизайнерський папір.

  • Друк: цифровий

  • Ламінація: глянцева або матова

Опис

Візитна картка – це той елемент фірмового чи особистого стилю, який став найбільш звичний в робочому та повсякденному житті людей. Візитка залишає слід в пам'яті інших після першої зустрічі. Просто нестерпно коли, кожного разу при знайомстві з людиною, вам приходиться диктувати свої контактні дані. Нотомість, візитка зробить цей процес легшим і приємнішим. До того ж це буде хорошою рекламою, яку новий партнер скоріш за все збереже.

 

Візитна картка (візитка, business card) — традиційний носій контактної інформації про людину чи компанію. Візитки бувають одно- та двосторонні. Стандартом для України є розмір 50х90 мм.

Цікаво, що в різних країнах цей стандарт  відрізнається:

 

Ширина      Висота    Де використовується

 

85 мм              55 мм         Німеччина, Італія, Франція, Іспанія, Швейцарія, Нідерланди

88,9 мм           50,8 мм      Великобританія, Канада, США

90 мм              55 мм         Австралія, Данія, Норвегія, Швеція

90 мм              54 мм         Гон-Конг

90 мм              50 мм         Аргентина, Росія, Румунія, Угорщина, Україна, Польща, Фінляндія

91 мм              55 мм         Японія

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 
Типи візиток
 

Можна розрізнити три типи візиток: корпоративні, особисті ділові та просто особисті візитні картки.

 

На корпоративній візитній картці вказується інформація про підприємство: назва, логотип і, можливо, слоган, адреса, контактні телефони, електронна пошта та інтернет-сайт, також на ній можуть бути коротко представлені відомості про вид діяльності. Корпоративні візитки зручні, коли потрібно надати інформацію про підприємство без посилання на конкретну контактну особу. Такі візитки вкладаються в промо-матеріали, використовуються на виставках, розкладаються в магазинах біля каси, на столиках в кафе і ресторанах, також їх можна викласти в приймальні.

 

Особиста ділова візитка від підприємства належить конкретній людині. На такій візитці зазначаються: ім'я та прізвище власника (за бажанням – по батькові), посаду, назва компанії, яку представляє дана людина, інформація про це підприємство (логотип, слоган, поштова та інтернет-адреса, можливо, короткі відомості про рід діяльності), контактні телефони та електронну адресу власника картки.

 

Особиста візитка в основному використовуються в неформальному спілкуванні при дружньому знайомстві. Також популярні вони серед фрілансерів. У такій візитці, як правило, вказуються ім'я, прізвище та номер телефону власника, його електронна адреса, можливо інтернет-сайт. Посаду та адресу в цій візитці можна не використовувати. Друк візиток може бути виконаний в будь-якому стилі і розроблятися відповідно до індивідуальних переваг власника.

 

Види паперу для візитних карток

 

Стандартом для візиток є використання білого крейдованого паперу щільністю 300-350 г/м2. Його обов'язково використовують коли макет візитки складається з яскравих повноколірних об’єктів. Крейдований білий папір чудово передасть кольори дизайну вашої візитки. Такий папір підійде і для класичних, шрифтових візиток. Все залежить від ваших вподобань.

 

Другим варіантом буде використання дизайнерського картону. Такий папір вирізняється своїм кольором, фактурою, може виблискувати та навіть переливатись на світлі різними кольорами. Візитні картки на дизайнерському папері будуть вигідно вирізнятись серед інших візиток, є ознакою небайдужості власника до свого іміджу та підкресленням вашого статусу. Друкувати на такому папері можна тільки на цифровому принтері. Чудовим рішенням буде тиснення візиток на дизайнерському картоні.

 

Цифровий друк візиток

 

Якщо вам потрібна невелика кількість візиток (100-300 шт.) і в найкоротші терміни, тоді цей вид друку для вас. Поліграфцентр "ЛІРА" друкує такі візитки на сучасному цифровому принтері Konica Minolta AccurioPress 6085. Принтер дозволяє отримати високий рівень якості друку, точність, надійний у використанні. Система відповідає найвищим вимогам до повноколірного друку, з легкістю реалізує на папері будь-який задум дизайнера. Також є можливість одно-, двосторонньої ламінацї візитних карток, заокруглення кутів.

 

Візитки з ламінацією

 

Ламінування – це покриття поліграфічної продукції прозорою плівкою з метою захисту зображення від різних зовнішніх впливів. Плівки для ламінування бувають:

 

  • Глянцеві – відмінно передають колір зображення, його насиченість і яскравість. Глянцева ламінація дає світлові відблиски, що виникають на поверхні поліграфічної продукції.

  • Матові – виключають відблиски, дають можливість писати ручкою на поверхні. 

 

 

bottom of page