top of page
Кишенькові календарі

друк, ламінація, тиснення

 • Розмір: 70х100 мм.

 • Папір: крейдований матовий щільністю 300-350 г/м².

 • Друк: цифровий або офсетний (календарі в розкладку).

 • Ламінація: одностороння глянцева для календарів в розкладку; глянцева чи матова, одно- чи двостороння, на вибір, для друку цифровим методом.

Опис

Назва кишенькових календарів говорить сама за себе — їх носять в кишені, гаманці чи сумці; вони завжди під рукою.

 

Розмір таких календариків 70х100 мм. Зазвичай вони двохсторонні, можуть бути з ламінацією.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 
Особливості дизайну
 

Лицева сторона кишенькового календаря завжди рекламна. Саме її ламінують. Макет цієї сторони складається із:

 

 • гарного дизайну – хорошої приємної картинки на яку людині буде приємно дивитись впродовж всього року;

 • логотипу фірми;

 • за бажанням, слогану;

 • рік на який робиться календарик.

 

Не потрібно ставити на лице кишенькового календарика громісткий перелік ваших послуг, акції (вони ж не діють цілий рік) чи іншу інформацію рекламного характеру. Для цього існують флаєра і буклети.

Зворот календарика містить:

 

 • календарну сітку;

 • ваші контактні дані;

 • за бажанням, логотип, слоган.

 
Офсетний друк кишенькових календарів

 

1000 кишенькових календарів віддрукованих офсетним способом (календарі в розкладку) є найпопулярнішим рішенням. В цьому випадку ви отримуєте продукцію з найкращою якістю друку та по найменшій ціні. Єдине про, що пам’ятайте – термін виготовлення таких календарів складає 10 робочих днів. Чому так? Такі календарики друкуються збірним тиражем, коли календарі від різних клієнтів розкладаються на один лист А3+ формату (розкладку) і разом друкуються. Зрозуміло, що нам потрібно деякий час на те, щоб зібрати всіх клієнтів. В цьому випадку кишенькові календарі можуть бути "без ламінації" та "з ламінацією". При цьому ламінується тільки одна сторона. Ламінувати зворот не потрібно, щоб можна було відмітити дату.

 

Цифровий друк кишенькових календарів

 

Якщо вам потрібна невелика кількість календариків (100-300 шт.) і в найкоротші терміни, тоді цей вид друку для вас. Поліграфцентр "ЛІРА" друкує такі календарики на сучасному цифровому принтері Konica Minolta bizhub PRO C6000L. Принтер дозволяє отримати високий рівень якості друку, точність, надійний у використанні. Система відповідає найвищим вимогам до повноколірного друку, з легкістю реалізує на папері будь-який задум дизайнера. Також є можливість ламінацї календариків, заокруглення кутів.

 

 

bottom of page