top of page
Корпоративні папки
цифровий друк
  • Розмір: 235х315 мм.

  • Папір: крейдований щільністю 300-350 г/м², дизайнерський папір.

  • Друк: цифровий

  • Ламінація: глянцева або матова.

  • Кишеня: Г-подібна, кишеня-трикутник.

  • Корінець: один або два згини.

Опис

Корпоративні папки – ефективний спосіб подачі роздаткових матеріалів, документів вашим партнерам та клієнтам.

 

Фірмові папки підкреслюють імідж вашої компанії, рекламують її, створюють позитивне враження від співпраці.

 

Отримані в подарунок корпоративні папки, люди часто використовують в повсякденному житті, на роботі. Це хороша реклама для компанії.

 

Розмір фірмових папок розрахований для паперів А4 формату. Для утримування документів, до папки кріпиться спеціальна кишеня.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 
Особливості дизайну
 

Дизайн корпоративних папок, в першу чергу, повинен відповідати фірмовому стилю компанії. Дотримуйтесь фірмових кольорів, шрифтів та інших унікальних атрибутів стилю фірми.

 

Елементи макету фірмових папок:

 

  • яскравий дизайн;

  • назва та логотип компанії;

  • контактна інформації (зазвичай ставиться на задню сторону);

  • інша необхідна та важлива інформація про компанію.

 

 

Цифровий друк папок

 

Цифровий друк використовується для виготовлення невеликої кількості папок за мінімальний термін (від 2 днів). Для цифрового друку фірмових папок використовується крейдований папір щільністю 300 г/м² та дизайнерський папір. Можливий кольоровий та чорно-білий друк.  Поліграфцентр "ЛІРА" для цифрового друку використовує сучасний принтер Konica Minolta bizhub  AccurioPress 6085. Принтер дозволяє отримати високий рівень якості друку, точність, надійний у використанні. Система відповідає найвищим вимогам до повноколірного друку, з легкістю реалізує на папері будь-який задум дизайнера.

 

Післядрукарська обробка

Ламінація

 

Для захисту папок від впливу зовнішнього середовище їх покривають ламінаційною плівкою. Ламінація корпоративних папок одностороння, може бути глянцева або матова.

 

Корінець

 

 

В залежності від кількості документів, що планується ставити в папку, її корінець (бік папки) може мати один або два згини.

 

Кишеня

 

Поліграфцентр "Ліра" пропонує два види кишень для папок:  кишеня-трикутник та Г-подібна кишеня.

 

 

 

Кишеня-трикутник – спрощений, економний варіант.

Г-подібна кишеня, завдяки своїм розмірам та формі, надійніше утримує документи, має вирізи для візитки, виглядає більш презентабельно.

 

Папки на дизайнерському папері, папки з тисненням

 

Дизайнерський папір зробить ваші папки унікальними. Такий папір вирізняється своїм кольором, фактурою, може виблискувати та навіть переливатись на світлі різними кольорами. Корпоративні папки на дизайнерському папері будуть вигідно вирізнятись серед інших папок. Друкувати на такому папері можна тільки на цифровому принтері.

Чудовим рішенням буде тиснення зображення на дизайнерському картоні.

 

Тиснення в поєднанні з друком – ще один спосіб створити папку яскравого дизайну, що привертатиме до себе увагу.

 

Тиснення може бути золотом або сріблом, матове або глянцеве.

bottom of page