top of page
Брошури

повноколірні, чорно-білі

  • Розмір: А5 (145х200), А4 (205х290), В5 (160х235) тощо, нестандартні розміри.

  • Папір блоку: офсетний щільністю 70-80 г/м², крейдований папір щільністю 90-150 г/м².

  • Папір обкладинки: крейдований щільністю 115-300 г/м², офсетний кольоровий щільністю 160 г/м².

  • Друк: цифровий або офсетний, чорно-білий або повноколірний.

  • Обкладинка: м’яка на скоби.

  • Ламінація: глянцева або матова (обкладинки).

Опис

Брошура – невелика книга, зазвичай в м’якій обкладинці, що носить рекламний чи інформаційний характер.

 

Брошура дозволяє отримати повну інформацію про товари або послуги фірми з використанням барвистих фотографій, детального опису продукту і ціни. Виконання брошур буває найрізноманітнішим – від текстових брошур, надрукованих на офсетному папері до повнокольорових, виконаних яскравих тонах.

 

Популярними форматами для брошур є А5 (145х200), А4 (205х290), В5 (160х235).

 

Кількість сторінок, зазвичай, коливається від 8 до 48.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 

Макет брошури

 

В першу чергу потрібно визначитись з форматом. Найбільш економними будуть стандартні розміри, такі як А5, А4, В5 тощо. Нестандартні розміри в тій чи іншій мірі збільшують ціну брошури. Але іноді творча задумка потребує використання саме нестандартного формату, адже брошура від цього може значно виграти.

 

Далі відбувається верстка та дизайн під обраний формат, коректура тексту (вичитка на граматичні та пунктуаційні помилки), виправлення помилок.

 

Друк брошур

Офсетний друк брошур

 

Офсетний метод друку використовується для виготовлення великої кількості брошур (від 100-300 шт.). Друк кольровий та чорно-білий. Офсетний метод друку дає чудову можливість виготовляти поліграфічну продукцію в одну чи дві стандартні фарби та використовувати пантон (фарба певного кольору). Це дозволяє зробити текст брошури не чорним, а, до прикладу, темно-синім. Обкладинка, виконана в одну чи дві фарби, може нічим не поступатись або, навіть, вигравати зовнішнім виглядом у повноколірного варіанту.

 

Цифровий друк 

 

Цифровий друк використовується для виготовлення брошур тиражем до 100 шт. Друк кольровий та чорно-білий.

 

Друк на ризографі

 

Друк на ризографі використовується для виготовлення книжок проміжних тиражів між офсетним і цифровим методом. Для друку можна використовувати тільки офсетний папір. Якість друку на ризографі достатня для текстових брошур і не підходить для графічних елементів, зображень. Друк чорно-білий.

 

Післядрукарська обробка

Палітурка 

 

Скріплення на скоби – відмінне рішення для брошур та книг з невеликою кількістю сторінок, яке не потребує застосування складних технологічних процесів. Обкладинка такої палітурки зазвичай виготовляється з паперу щільністю 115-300 г/м². Вона скріплюється з блоком за допомогою 1 або 2 металевих скоб. Ми рекомендуємо вибирати такий тип скріплення для видань з кількістю сторінок не більше 80.

 

Ламінація 

 

Для захисту брошур від впливу зовнішнього середовище обкладинку покривають ламінаційною плівкою. Ламінація обкладинки одностороння, може бути глянцева або матова.

 

Дизайнерський папір, тиснення

 

Дизайнерський папір зробить ваші брошури унікальними. Такий папір вирізняється своїм кольором, фактурою, може виблискувати та навіть переливатись на світлі різними кольорами. Брошури на дизайнерському папері будуть вигідно вирізнятись серед інших брошур. Друкувати на такому папері можна тільки на цифровому принтері.

 

Чудовим рішенням буде тиснення зображення на дизайнерському картоні.

 

Тиснення в поєднанні з друком – ще один спосіб створити брошуру яскравого дизайну, що привертатиме до себе увагу.

 

Тиснення може бути золотом або сріблом, матове або глянцеве.

 

bottom of page