top of page
Календар-трикутник на стіл

друк, ламінація, перекидні листи

 • Оптимальні розміри: основа – 115х210 мм., перекидні листи – 95х210 мм.

 • Папір основи: картон Арктика (офсетний друк) або крейдований матовий папір 300 г/м2 (цифровий друк).

 • Папір перекидних листів (якщо є): крейдований щільністю 150 г/м2 (можна використати папір щільністю 115 або 200 г/м2).

 • Кількість перекидних листів (якщо є): 6 або 12.

 • Друк: офсетний або цифровий (в залежності від тиражу).

 • Ламінація: глянцева або мотова, тільки основи календаря.

 • Скріплення: зверху на металеву пружинку (календар з перекидними листами), знизу на двосторонній скотч (календар без перекидних листів).

Опис

Календарі-трикутники (горки) зустрічаються майже на кожному робочому місці. Вони зручні у використанні, інформативні, дозволяють з легкістю позначити дату. Корпоративний календар-трикутник буде знаходитись перед очима ваших клієнтів, щонайменше, 5 днів на тиждень впродовж всього року! Найбільш популярним рішенням є календарі розміром 115х210 мм.

 

Поліграфцентр "ЛІРА" працює на ринку поліграфічних послуг вже 15 років. Кожного дня ми використовуємо напрацьований досвід, щоб створювати ефективні рекламні матеріали, зручну ділову поліграфію, книги, які читають. 

Географія роботи Поліграфцентру "ЛІРА": Ужгород, Мукачево, Чоп, Виноградів, Рахів, Свалява, Тячів, Берегово, Хуст, Великий Березний, Закарпаття, Україна і не тільки.

 

 
Види календарів-трикутників
 
 • календар-трикутник з перекидними листами (малюнок зверху);

 • календар-трикутник (малюнок зправа).

 

Основна відмінність – наявність або відсутність блоку перекидних листів. Фактично, календар-трикутник – це просто основа календаря з перекидними листами, але без пружинки, так би мовити, спрощена версія.

 

Особливості дизайну
 

До друку календарів потрібно підходити зовсім з іншої сторони, ніж до звичайних рекламних матеріалів. Розглядайте календар-трикутник не як флаєр з переліком послуг, товарів та акцій, а як предмет інтер’єру робочого простору ваших клієнтів. В цьому випадку ви, в першу чергу, створюєте продукт для задоволення певних потреб людей. А вже супутній інформаційний потік,  на підсвідомому рівні, забезпечує просування вашого бренду. Саме так працює прихована реклама. Останню дуже часто люблять використовувати в голівудських фільмах (мобільний телефон головного героя, його машина ітд) чи телепередачах (пляшка Pepsi на столах суддів телешоу). Таке нове поняття як нейромаркетинг (маркетинг, що вивчає розум людини) доводить свою думку, що така реклама є надзвичайно ефективною, адже вона пов’язана з емоційною зацікавленістю споживачів до головного продукту (фільм, шоу, важлива подія на календарі). Дуже важливо, що при цьому не відбувається нав’язування реклами.

 

Календар-трикутник з перекидними листами

 

Як видно з малюнку, календар складається з двох інформаційних блоків: основа і перекидні листи. Звичним є рішення зробити перекидні листи хоча б на 2 см. коротшими за основу. В цьому випадку завжди буде видно контактну інформацію та логотип, розміщенні на основі.

 

Основа. На ній можна розмістити:

 

 • рекламний дизайн вашого бренду;

 • знизу з обох сторін – блок з контактами, логотипом фірми;

 • на другій стороні горки – календар на наступний рік.

 

Не потрібно розміщувати на календарі громіздкий перелік ваших послуг і особливо акції (вони ж не діють цілий рік). Для цього існують флаєра і буклети.


Зверніть увагу, що верхню частину основи календаря-трикутника не буде видно під час щоденного користування, адже її закриватиме перекидний блок.

 

Перекидні листи календаря-горки – ключовий елемент даного продукту. Саме він задовольняє потреби людей. По цьому елементу ваші клієнти будуть вирішувати чи бути цьому календарі на їхньому робочому столі. Тому дуже важливо, щоб дизайн перекидних листів відповідав не тільки стилю компанії, але й характеру ваших споживачів (це переважно чоловіки чи жінки, студенти чи дорослі, прагматики чи творчі особистості).

 

Кількість перекидних листів: 6 або 12. В першому випадку на кожній стороні розміщується по одному місяцю (6х2=12 місяців). В другому на одній стороні перекидного листа – календар на місяць, а на другій – зображення.

 

Елементи дизайну перекидного листа календаря-трикутника:

 

 • приємна картинка (нове зображення на кожен лист);

 • календар на місяць;

 • календарі меншого розміру на попередній і наступний місяці.

 
Календар-трикутник без перекидних листів

 

В цьому випадку ми маємо дві інформаційні площини. Найкращим рішенням буде розмістити на одній стороні горки календарну сітку, а на другій – рекламний дизайн вашого бренду. Внизу сторони з календарною сіткою ставимо блок контактної інформації.

 

Друк календарів-трикутників

 

В залежності від тиражу календарі-горки друкуються офсетним методом або на цифровому принтері. Іноді можливе поєднання обох методів. До прикладу тираж 100 календарів-трикутників – це однозначно друк на принтері, а тираж 500 і більше – друк на офсетній машині. Метод друку визначає менеджер замовлення в залежності від потреб клієнта і тиражу . Як відомо, офсетний друк, по праву, вважається найвищої якості. При цьому, сучасні технології дозволили вдосконалити цифровий друк до такого рівня, коли його якість майже не програє офсетному. Поліграфцентр "ЛІРА" для цифрового друку використовує сучасну систему Konica Minolta bizhub PRO C6000L. Принтер дозволяє отримати високий рівень якості друку, точність, надійний у використанні. Система відповідає найвищим вимогам до повноколірного друку.

 

Дизайнерський папір та тиснення

 

Окрім оригінального дизайну, зробити календар унікальним допомагають дизайнерський папір та нанесення зображення методом тиснення.

 

Друкувати на дизайнерському папері можна тільки цифровим методом. Дизайнерський картон вирізняється своїм кольором, фактурою, може виблискувати та навіть переливатись на світлі різними кольорами.

Зверніть увагу, що темний дизайнерський папір не підходить для друку, адже на ньому не буде видно нанесеної інформації. Зате тиснення буде чудовим рішенням для такого паперу.

 

Тиснення може бути золотом або сріблом, глянцеве або матове. В ряді випадків застосовується сліпе тиснення, що має свій, унікальний ефект.

 

bottom of page